Wij Verzekeren

Over Wij

Klein leed of grote narigheid: je kan het niet voorkomen en zit er al helemaal niet op te wachten. Verzekeren dus! En als er iets gebeurt, dan wil je ook geen gedoe met de schadeafhandeling. Voor dat laatste hoef je in ieder geval niet bang te zijn, want Wij zijn er voor je. Van advies over verzekeringen tot onderhandeling met de verzekeraar.

Wie zijn Wij?

Wij zijn negen harde werkers in Groningen die het leuk vinden om jou te helpen bij verzekeringskwesties. Dat doen we landelijk voor 16.000 particulieren en bedrijven.

Wij zijn geen standaard ‘verzekeringsmannetjes en -vrouwtjes’. Daarom is onze werkwijze soms wat tegendraads, om jou écht te kunnen helpen.

Wat doen Wij?

Wij helpen je particulier en zakelijk bij het kiezen van de juiste verzekeringen en zorgen voor een soepele afhandeling van claims. We gaan voor je in gesprek met de verzekeraar om de claim zo snel en goed mogelijk vergoed te krijgen.

We hebben een overzichtelijke website waarop je eenvoudig zelf je verzekeringen kunt afsluiten. Wij staan klaar om je te helpen als je daar behoefte aan hebt.

Wij horen bij Licent

Wij Verzekeren is onderdeel van Licent: een landelijke coöperatie van assurantieadviseurs. Licent onderhandelt namens de leden met verzekeringsmaatschappijen over goede dekkingen, betere prijzen en goede afhandeling van schade.

Zo kunnen we rechtstreeks bij deze maatschappijen verzekeringen inboeken, maar wel tegen onze eigen voorwaarden. De verzekeringen van Licent staan bekend om de heldere polisvoorwaarden en prima dekkingen. Daarom voelen Wij ons er ook zo thuis.

Wij zijn Wij.

Ben van Dijk

Schadebehandelaar

ben@wij-verzekeren.nl 050 782 0926

Erik Srowig

directeur

erik@wij-verzekeren.nl 050 782 0932

Henk de Jong

Administratie

henk@wij-verzekeren.nl 050 782 0929

Jacco Bron

Adviseur Particulier

jacco@wij-verzekeren.nl 050 782 0913

Kirsten Heidema

Administratie

kirsten@wij-verzekeren.nl 050 782 0928

Marieke Koers

Adviseur Particulier

marieke@wij-verzekeren.nl 050 782 0910

Rene ten Hove

Adviseur Zakelijk

rene@wij-verzekeren.nl 050 782 0919

Riekele van der Merk

Senior Adviseur Zakelijk

riekele@wij-verzekeren.nl 050 782 0918

Wyb van der Veen

Adviseur Particulier

wyb@wij-verzekeren.nl 050 782 0912

Altijd goed advies...

  • Open ma t/m vrij 8:30 - 17:00
  • Advies via chat en telefoon
  • Direct afsluiten via onze website
  • Persoonlijk advies op ons kantoor

Bezoek

Stationsweg 3E
9726 AC Groningen

Postbus 8211
9702 KE Groningen

Velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.